Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Sneg!

Share

ViPns

Broj poruka : 1158
    Godina : 39
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

Re: Sneg!

Počalji  ViPns taj Ned 12 Feb 2012, 14:42

I Ariel jede sneg i nista joj nije bilo,samo voli budala da roni u snegu,pa smo tako i pazarili upalu usiju prosle godine (koju nikada nismo u potpunosti izlecili). Da smo znali obrisali bi joj i osusili usi al eto Mad greska u ne znanju,nadam se da niko nece ponoviti tu gresku!

Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    Godina : 18
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Počalji  Ben_Bella taj Ned 12 Feb 2012, 15:55

ViPns ::I Ariel jede sneg i nista joj nije bilo,samo voli budala da roni u snegu,pa smo tako i pazarili upalu usiju prosle godine (koju nikada nismo u potpunosti izlecili). Da smo znali obrisali bi joj i osusili usi al eto Mad greska u ne znanju,nadam se da niko nece ponoviti tu gresku!

Hvala bogu saznala sam na vreme, ja mojim psima posle igranja u snegu susim usi fenom.

casillas

Broj poruka : 44
    Godina : 26
    ime psa : Maks
    Datum upisa : 12.07.2011

Počalji  casillas taj Uto 14 Feb 2012, 02:00

Moj Maks ne jede snjeg, ne znam zašto, ali ga ne voli jest. Ali se zato obožava valjat u snjegu i ko lud "pliva" u snjegu Very Happy

Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Počalji  Ben_Bella taj Uto 14 Feb 2012, 11:21

casillas ::Moj Maks ne jede snjeg, ne znam zašto, ali ga ne voli jest. Ali se zato obožava valjat u snjegu i ko lud "pliva" u snjegu Very Happy
    Ha ha, to mi je poznato, moji ne plivaju, oni rone!

casillas

Broj poruka : 44
    ime psa : Maks
    Datum upisa : 12.07.2011

Počalji  casillas taj Čet 16 Feb 2012, 00:30

Ben_Bella ::
    casillas ::Moj Maks ne jede snjeg, ne znam zašto, ali ga ne voli jest. Ali se zato obožava valjat u snjegu i ko lud "pliva" u snjegu Very Happy
    Ha ha, to mi je poznato, moji ne plivaju, oni rone!

da i Maks roni Very Happy legne, zabije nos u snježni nanos i gura se stražnjim nogama naprijed, luđak!!! Very Happy Very Happy Very Happy

JovanaJoja

Broj poruka : 1241
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

Počalji  JovanaJoja taj Pet 17 Feb 2012, 10:31

Beri je promukao dosta.. Izgleda bas zbog toga sto jede sneg.. Sad se kao malo smirilo.. Bice valjda bolje sad kako dolazi lepse vreme.

Senada

Broj poruka : 1221
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

Počalji  Senada taj Pet 17 Feb 2012, 14:19

Girl love Dog ::Beri je promukao dosta.. Izgleda bas zbog toga sto jede sneg.. Sad se kao malo smirilo.. Bice valjda bolje sad kako dolazi lepse vreme.

Ne vjerujem da ce proci samo. Mozes da mu uzmes u apoteci sirup od sljeza za djecu, i da mu dajes jednu kaskicu da polize ujutru, i jednu navecer, (BUma je volio sirup, njima je to slatko) i gledaj da mu voda nije mnogo hladna, uspi radije mlaku, i cesce mijenjaj, i pazi da ne jede snijeg i dalje, jer onda ce uzalud piti sirup. Tako bi trebalo proci, ali ako ne, savjetujem ti da dodje veterinar, moze ne daj Boze biti upala krajnika koja bas i nije bezopasna, ali necemo odmah na najgore. Very Happy

I Buma ga malo proguta kad pliva u snijegu i roni za lopticama, ali nadam se da nece imati problema. Zasad je ok.

milica88

Broj poruka : 1194
    Godina : 28
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

Počalji  milica88 taj Sub 18 Feb 2012, 12:59

Ja sam prosle zime muku mucila...sada jede sneg,vodu i ne pije...samo dzaba menjam na pola sata,on uziva napolju...ali ono sto mi je pomoglo prosle zme je upravo taj sirup! Very Happy

Sponsored content

Počalji  Sponsored content Danas u 09:12

Sada je Uto 06 Dec 2016, 09:12