Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

DEPRESIJA ILI.......

Share

nera

Broj poruka : 108
    Godina : 51
    ime psa : nera
    ime psa : nera
    Datum upisa : 15.04.2010

DEPRESIJA ILI.......

Počalji  nera taj Sre 13 Apr 2011, 00:30

Moja Nera ima skoro dve godine (tačnije l8-og maja). Treće teranje je završeno sada u martu. Po završetku teranja promenila je ponašanje i to prilično. Od nablesičavog labradora koji ne zna koliko je dosta igranja, koji mora pritrčati bukvalno svakom psu (pa i da je medved-prišla bi mu i terala ga na igru), pretvorila se u pravu penzionerku!!!!! Ne igra se, samo onjuši psa i nastavi da njuška okolo ne pokazavši ikakvo zanimanje za njega!!! Imali smo sastanak labradora (ovde u Nišu), svi su ludovali, čak i plivali, a ona ništa od toga. Tako je i u šetnjama parkom, samo njuška po travi, filozofira okolo i to je sve. Kada dodjemo kući, vileni neko vreme po terasi i uglavnom spava!!! Drugo je sve u redu: lepo jede, ima urednu stolicu, normalno pije vodu (ni više ni manje). Ali, ja osećam da nešto nije u redu i ne mogu da pokapiram šta...Nemojte mi se smejati, ali liči mi na depresiju...Da li neko ima takvo ili slično iskustvo? Skoro sam počela raditi, odsutna sam 9 sati dnevno pa mi je palo na pamet da možda to ima uticaja? Bila kod vet-a, porazgovarala i rekao mi da još malo pratim takvo stanje a zatim da odradimo krvnu sliku. Da li mi vi možete pomoći nekim savetom? Unapred hvala! Shocked

JovanaJoja

Broj poruka : 1241
    Godina : 18
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

Re: DEPRESIJA ILI.......

Počalji  JovanaJoja taj Sre 13 Apr 2011, 07:00

Pokusaoj da vidis da li je u pitanju to sto si odsutna 9 sati... Par dana pokusaj,ako je moguce ili uzmi slobodan dan,ili dane.. pa vidi njeno ponasanje....
    Ne znam sta bi ti drugo rekla..... confused

Sasska

Broj poruka : 1213
    Godina : 35
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

Počalji  Sasska taj Sre 13 Apr 2011, 09:25

Kao ljudi i psi mogu da tuguju ... mozda je stvarno u pitanju to sto ste na poslu a nije navikla da je sama pa bi dok ste tu da bude stalno uz vas... mozda malo vise igre i setnje ... nzm

Berna

Broj poruka : 5369
    Godina : 32
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

Počalji  Berna taj Sre 13 Apr 2011, 10:38

Ja bih uradila krvnu sliku. Moguce da je neki fizicki uzrok a moguce je isto tako da je sazrela i da joj se ne igra vise sa psima (ja se ne secam kad se poslednji put Kuki poigrao sa nekim psom... obicno njusne i ode svojim poslom, tj. lopticama).

Sasska

Broj poruka : 1213
    Godina : 35
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

Počalji  Sasska taj Sre 13 Apr 2011, 11:01

Berna ::Ja bih uradila krvnu sliku. Moguce da je neki fizicki uzrok a moguce je isto tako da je sazrela i da joj se ne igra vise sa psima (ja se ne secam kad se poslednji put Kuki poigrao sa nekim psom... obicno njusne i ode svojim poslom, tj. lopticama).

Da, da, da... jes upravu je Berna mozda je samo odrasla Very Happy

Sponsored content

Počalji  Sponsored content Danas u 12:38

Similar topics

-

Sada je Sub 03 Dec 2016, 12:38