Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Pas mi jede svasta!!!

Share

Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    Godina : 17
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Pas mi jede svasta!!!

Počalji  Ben_Bella taj Ned 15 Jan 2012, 19:19

Bella jede sta stigne, kada je setam, u dvoristu...pojede kamen, drvo,... Ne znam sta da radim. Pomozite mi molim vas... Ben je tako probusio crevo i tako se smirio, ali ne zelim da se to ponovi, tada je jedva ostao ziv.

milanche016

Broj poruka : 44
    Godina : 29
    ime psa : Beatris
    Datum upisa : 11.01.2012

Re: Pas mi jede svasta!!!

Počalji  milanche016 taj Ned 15 Jan 2012, 19:39

pa nemoj joj dozvoljavati da jede to,budi sa njom u dvoriste i uci je komandu fuj...mada i moja Beti obozava drvo da glodje,ali nisam shvatio zasto.

Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    Godina : 17
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Počalji  Ben_Bella taj Ned 15 Jan 2012, 19:44

milanche016 ::pa nemoj joj dozvoljavati da jede to,budi sa njom u dvoriste i uci je komandu fuj...mada i moja Beti obozava drvo da glodje,ali nisam shvatio zasto.
    Ona zna komandu "fuj" i "pusti", ali okrenem li joj ledja odmah uzme nesto i sakrije ga u kucicu. Pre neki dan sam nasla neki ogroman kamen u kucici, a ukrala ga je dok je (predpostavljam) bila u setnji, posto se tog dana nije setala po dvoristu nego je bila u boksu (zato sto je bila u dve setnje).

Sponsored content

Počalji  Sponsored content Danas u 12:36

Sada je Sub 03 Dec 2016, 12:36