Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Pozdrav iz Skoplja

Delite

Tasha

Broj poruka : 5
    Godina : 43
    ime psa : Hugo
    Datum upisa : 23.04.2012

Pozdrav iz Skoplja

Počalji  Tasha taj Uto 15 Maj 2012, 20:21

Zahvalujem se oko ideje postojanje ovog foruma. Moram priznati da cu malo gresiti oko mog govornog jezika ali.... nadam se da ce biti opravdano sa vase strane Very Happy .
    Imam malog labradora star 3 i po meseca star. Ime mu je Hugo i je vrlo palav. Grize sve sto stigne a pogotovo sve nas u kuci Laughing
    Acilim22

Broj poruka : 1353
    Godina : 20
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

ime psa : Britney I love you

Datum upisa : 16.02.2012

Re: Pozdrav iz Skoplja

Počalji  Acilim22 taj Uto 15 Maj 2012, 20:33

dobrodosli! Very Happy
    Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    Godina : 19
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Počalji  Ben_Bella taj Uto 15 Maj 2012, 20:35

Tasha ::Zahvalujem se oko ideje postojanje ovog foruma. Moram priznati da cu malo gresiti oko mog govornog jezika ali.... nadam se da ce biti opravdano sa vase strane Very Happy .
    Imam malog labradora star 3 i po meseca star. Ime mu je Hugo i je vrlo palav. Grize sve sto stigne a pogotovo sve nas u kuci Laughing
    Dobrodosli, drago mi je da ste se cak iz Skoplja pridruzili forumu. Predstavite vaseg malisana u temi "Predstavite svog labradora", a ako ima rodovnik, postavite slike rodovnika, da vidimo imamo li rodjake u Skoplu. Zelim lep provod na forumu, veliki pozdrav od Bena, Belle i mene... I love you
    Cone*

Broj poruka : 405
    Godina : 20
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 01.02.2012

Počalji  Cone* taj Sre 16 Maj 2012, 08:31

Dobrodosli Smile
    nikolla

Broj poruka : 270
    Godina : 29
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

Počalji  nikolla taj Sre 16 Maj 2012, 16:11

Dobrodosli Smile

Tasha

Broj poruka : 5
    Godina : 43
    ime psa : Hugo
    Datum upisa : 23.04.2012

Počalji  Tasha taj Ned 20 Maj 2012, 15:42

Ben_Bella ::
    Tasha ::Zahvalujem se oko ideje postojanje ovog foruma. Moram priznati da cu malo gresiti oko mog govornog jezika ali.... nadam se da ce biti opravdano sa vase strane Very Happy .
    Dobrodosli, drago mi je da ste se cak iz Skoplja pridruzili forumu. Predstavite vaseg malisana u temi "Predstavite svog labradora", a ako ima rodovnik, postavite slike rodovnika, da vidimo imamo li rodjake u Skoplu. Zelim lep provod na forumu, veliki pozdrav od Bena, Belle i mene... I love you

Hvala Vam na dovbrodoslici. Jos cekamo rodovnik- cim dobijemo poslacemo podatke, slike i sve u vezi naseg Hugo'a.
    Ben_Bella

Broj poruka : 3047
    Godina : 19
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

Počalji  Ben_Bella taj Ned 20 Maj 2012, 16:16

Tasha ::
    Ben_Bella ::

Hvala Vam na dovbrodoslici. Jos cekamo rodovnik- cim dobijemo poslacemo podatke, slike i sve u vezi naseg Hugo'a.
    Jedva cekam!!! cheers
    Milla333

Broj poruka : 236
    Godina : 28
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

Počalji  Milla333 taj Ned 20 Maj 2012, 17:41

Dobrodosli cheers

Sponsored content