Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Gnojne Bubuljice na stomaku

Share

krcko1972

Broj poruka : 2
    Godina : 44
    ime psa : Badi
    Datum upisa : 14.06.2013

Gnojne Bubuljice na stomaku

Počalji  krcko1972 taj Pet 14 Jun 2013, 17:25

Pozdrav svima,nov sam na forumu.Uzeo sam Labradora ima malo manje od 2 mjeseca. Očistio sam ga od parazita i slijedeće sedmice ga mislim voditi na prvu vakcinaciju. Međutim na stomaku su mu se javile neke gnojne bubuljice. Primjetio sam ih i na unutrašnjoj strani nogu i jednu u uhu. Da nije neko od vas imao sličan problem i da mi objasni šta bi to moglo biti.

ViPns

Broj poruka : 1158
    Godina : 39
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

Re: Gnojne Bubuljice na stomaku

Počalji  ViPns taj Pet 14 Jun 2013, 21:03

Mogu da budu ogrebotine koje mu je nanelo drugo stene u leglu,a posto je ostao sam nema ko to da olize pa se inficiralo,najbolje bi bilo da to veterinar pogleda, Verovatno da je sitnica ali sa mogucim infekcijama ne treba se igrati pa Vam je moj savet da ga cim pre odvedete veterinaru!

krcko1972

Broj poruka : 2
    Godina : 44
    ime psa : Badi
    Datum upisa : 14.06.2013

Počalji  krcko1972 taj Pet 14 Jun 2013, 22:02

Pa neznam bas jeli to.Prvo su se pojavile dvije a ogrebotina nije bilo.Onda se pojavilo jos i na kraju sam nasao jednu u uhu. Ipak cu ga odvesti veterinaru za svaki slucaj.Hvala za pomoc.

Sponsored content

Počalji  Sponsored content Danas u 09:11

Sada je Uto 06 Dec 2016, 09:11