Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

UDOMITE LUKIJANU!

Delite
    Berna

Broj poruka : 5372
    Godina : 33
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

UDOMITE LUKIJANU!

Počalji  Berna taj Pon 26 Avg 2013, 13:25

Lukijana (po Lujka mala) je devojčica od mesec i nešto, mama i braća joj žive u blizini a ona se odvažila i krenula u veliki svet. Došla je do naše vikendice, što je nekih 200m od mesta gde su joj braća i sestre, i rešila da tu i ostane. Pokušala sam na razne načine da je vratim kod ostalih kučića ali nisam uspela, uvek bi se vraćala za mnom. Jednom prilikom sam skoro uspela ali je došla mama i vrlo grubo je oterala, tako da je ostala sa nama. Lukijana je vrlo pametna, neustrašiva i snalažljiva. Jede sve što je jestivo, već je naučila da iskamči hranu i da ugrabi najudobnije mesto za spavanjac. Stvarno je neodoljiva i genijalna. Ostavili smo joj hranu tamo, moji roditelji sad često, skoro svakodnevno dolaze na vikendicu pa ima ko da je hrani, ali i to će se uskoro promeniti pa bi bilo divno kad bismo joj našli dom. Sa njom nikako ne može biti dosadno! Biće mala do srednja rastom, trenutno se nalazi u blizini Morovića kod Šida, prevoz možemo da sredimo. Ako je neko zainteresovan, broj telefona je 0644008812

Sada je Sre 17 Jan 2018, 04:08