Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

crvenilo po kozi

Share

vanca

Broj poruka: 5
    Godina: 21
    ime psa: luna
    Datum upisa: 09.09.2013

crvenilo po kozi

Počalji  vanca taj Sub Sep 21, 2013 11:39 pm

mom labradoru su se pojavile crvene fleke po kozi, pitao sam veterinara o cemu je rec a on mi je rekao da je to suga i dao mi je ampulu neostomosan od 5 ml,....malo sam zbunjen jer sam to koristio protiv koznih parazita,....zanima me da li to moze i za kozne bolesti i sta to moze da bude da li je u pitanju suga zbog toplote kao sto kaze veterinar posto je cuvam u stanu ili nesto drugu,.....i ako je to to na koliko se rastvara neostomosan od 5 ml?

Ben_Bella

Broj poruka: 3047
    Godina: 15
    ime psa: Ben
    ime psa: Bella
    Datum upisa: 12.01.2012

Re: crvenilo po kozi

Počalji  Ben_Bella taj Ned Sep 22, 2013 10:19 am

vanca ::mom labradoru su se pojavile crvene fleke po kozi, pitao sam veterinara o cemu je rec a on mi je rekao da je to suga i dao mi je ampulu neostomosan od 5 ml,....malo sam zbunjen jer sam to koristio protiv koznih parazita,....zanima me da li to moze i za kozne bolesti i sta to moze da bude da li je u pitanju suga zbog toplote kao sto kaze veterinar posto je cuvam u stanu ili nesto drugu,.....i ako je to to na koliko se rastvara neostomosan od 5 ml?
    Postoji par vrsta suge i razlicito se lece, morate konkretno da saznate koja je suga u pitanju, sugarac, demodex, koja je u pitanju i da je lecite. Sugarac je jako zarazan, ali se ne leci tesko, dok je demodex manje zarazan, ali se duze leci, a lece se potpuno drugacije.

Nade
    moderator

Broj poruka: 552
    Godina: 23
    ime psa: Pepa
    Datum upisa: 10.11.2011

Re: crvenilo po kozi

Počalji  Nade taj Ned Sep 22, 2013 11:32 am

Svi sugarci su u princip zarazni, neostomosan se koristi u terapiske svrhe kod svih. Samo kao sta Ivona rekla, nek zeme bris i nek pogleda pod mikroskop.

Sada je Čet Okt 02, 2014 3:19 am