Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Boks

Share

Jepur0
    moderator

Broj poruka: 534
    Godina: 20
    ime psa: Leo
    Datum upisa: 10.01.2010

Boks

Počalji  Jepur0 taj Ned Mar 07, 2010 10:32 pm

Mozete da slikate vas boks(kavez)? mislim boks vasih ljubimaca xD ??i da date neku ideju kakav boks da napravim Smile

johnyAstor
    Admin

Broj poruka: 1703
    ime psa: Astor
    Datum upisa: 13.09.2008

Re: Boks

Počalji  johnyAstor taj Ned Mar 07, 2010 10:36 pm

Astor nema boks... Tako da ti ne mogu pomoci...

Jepur0
    moderator

Počalji  Jepur0 taj Ned Mar 07, 2010 10:45 pm

Cuvas ga u kuci ?!

johnyAstor
    Admin

Broj poruka: 1703
    ime psa: Astor
    Datum upisa: 13.09.2008

Počalji  johnyAstor taj Ned Mar 07, 2010 10:47 pm

aha...

Jepur0
    moderator

Počalji  Jepur0 taj Ned Mar 07, 2010 10:49 pm

Oke i ja ga trenutno cuvam i cuvacu ga jos, jer mi je ova poplava sve upropastila dvoriste, taman sam se dogovorio sa majstorom da krene da pravi kavez ono poplava..uskoro cu izbaciti slike poplave Smile

Sladja

Broj poruka: 537
    Godina: 40
    ime psa: Sem,Dasha,Allegra
    ime psa: Crni,Bello,Megy
    Datum upisa: 14.09.2008

Počalji  Sladja taj Ned Mar 07, 2010 10:53 pm

Evo malo slicica,nisu moji al' bih volela da jesu... Very Happy

Jepur0
    moderator

Počalji  Jepur0 taj Ned Mar 07, 2010 11:01 pm

Ja cu verovatno nesto ovako napraviti

Samo bice na betoni i malo vece i imace kucicu a ne ovo veliko Smile

nesa

Broj poruka: 13
    Godina: 49
    ime psa: Dora
    ime psa: Dora
    Datum upisa: 25.01.2010

Počalji  nesa taj Ned Mar 14, 2010 10:14 am

Dora je trenutno na terasi, u lepoj i dobro izolovanoj kucici al sa prolecem ide u dvoriste , planiram da kucicu ogradim sa pletenom armaturnom mrezom, izbetoniracu taj deo i povezati sa gradskom kanalizacijom, takao da mogu lako odrzavati.

sladja1980

Broj poruka: 289
    Godina: 34
    ime psa: Fox
    Datum upisa: 26.11.2009

Počalji  sladja1980 taj Ned Mar 14, 2010 11:18 am

Nije bas za pohvalu, ali Fox je morao da ide napolje.Stigao nam je nov namestaj, a suprug je primetio da se Fox jako linja. Za sada je u dvoristu ispod stepenista u izolovanoj kucici, sa mogucnoscu da udje u kucu kad god hoce. Spava napolju i tamo je kada mi nismo tu, a ne mozemo da ga vodimo sa nama.
    presedala sam sa njim ceo dan napolju, jer mi je bilo zao da bude sam. Na moje iznenadjenje prihvatio je to mnogo bolje nego sto sam mislila. Dosta je razigraniji, po ceo dan trci po dvoristu i nadlajava se sa komsijskim psima.
    Ali nemam nameru da ga stavljam u boks.

Ferhatinho

Broj poruka: 343
    Godina: 28
    ime psa: Eddie
    ime psa: eddie
    Datum upisa: 05.08.2009

Počalji  Ferhatinho taj Pon Mar 15, 2010 1:49 am

sladja1980 ::Nije bas za pohvalu, ali Fox je morao da ide napolje.Stigao nam je nov namestaj, a suprug je primetio da se Fox jako linja. Za sada je u dvoristu ispod stepenista u izolovanoj kucici, sa mogucnoscu da udje u kucu kad god hoce. Spava napolju i tamo je kada mi nismo tu, a ne mozemo da ga vodimo sa nama.
    presedala sam sa njim ceo dan napolju, jer mi je bilo zao da bude sam. Na moje iznenadjenje prihvatio je to mnogo bolje nego sto sam mislila. Dosta je razigraniji, po ceo dan trci po dvoristu i nadlajava se sa komsijskim psima.
    Ali nemam nameru da ga stavljam u boks.

i ja isto planiram. i uradio bih odmah to, ali nemam ogradu oko cijelog dvorista. nedostaje mi kapija i ograda na stepenicama. u fazi je iztrade i cim se zavrsi, eddie ide vani jer smatram da mu je to bolje. box necu pravit, box ce da mu bude cijelo dvoriste, a kucicu cu da uslikam.

Berna

Broj poruka: 5261
    Godina: 29
    ime psa: Cookie - Kuki
    Datum upisa: 25.07.2009

Počalji  Berna taj Pon Mar 15, 2010 10:47 am

Moje misljenje je ako pas koji je naviknut na kucu odlazi napolje (a bogami i ako zivi napolju od kad ste ga uzeli) da mu obezbedite i ulazak u kucu ako zeli. Neke rase su vise a neke manje vezane za svoje ljude, ali mislim da labradori pate ako su duze odvojeni od svojih ljudi.

sladja1980

Broj poruka: 289
    Godina: 34
    Datum upisa: 26.11.2009

Počalji  sladja1980 taj Pon Mar 15, 2010 4:17 pm

Berna, apsolutno se slazem sa tobom. Foxu je obezbedjen ulazak unutra. Very Happy

Berna

Počalji  Berna taj Pon Mar 15, 2010 11:52 pm

sladja1980 ::Berna, apsolutno se slazem sa tobom. Foxu je obezbedjen ulazak unutra. Very Happy

Znam, rekla sam za Ferhatinho-a koji isto planira da mu pas bude u dvoristu Smile

Ferhatinho

Broj poruka: 343
    Godina: 28
    ime psa: Eddie
    ime psa: eddie
    Datum upisa: 05.08.2009

Počalji  Ferhatinho taj Uto Mar 16, 2010 1:44 am

Berna ::
    sladja1980 ::Berna, apsolutno se slazem sa tobom. Foxu je obezbedjen ulazak unutra. Very Happy

Znam, rekla sam za Ferhatinho-a koji isto planira da mu pas bude u dvoristu Smile

ja sa njim u igri ili setnji provodim 2-3 sata dnevno, sto je kada se uzme moje radno vrijeme od 8 sati i neko vrijeme spavanja, izuzetno mnogo. pored mene tu su roditelji, sestra njen momak i moja djevojka.....tako da eddie osim po noci, nikada nije sam. a sto se tice kuce, pa tu je uvijek dobrodosao. Smile

Berna

Počalji  Berna taj Uto Mar 16, 2010 10:47 am

Drugarica je imala mesanca rota, koga su kad je bio stenac drzali u kuci jer je bila zima, a on majusan. Planirali su da kad odraste, iz kuce predje u dvoriste, izgradili mu kucicu sa termoizolacijom. Medjutim, kad je ostao prvi put u dvoristu sam, poceo je da kuka, da grebe vrata, oni su sve to kulirali, na kraju je provalio i zvono i nije im davao mira, naravno, sledeci korak je bio da udje u kucu i tu je i ostao do kraja svog zivota. Smile

Drugi primer je totalno suprotan, radi se o bernardincu, koji cim je spoznao dvoriste, nije bilo teorije vratiti ga u kucu (nisu planirali da ga drze u dvoristu), na kraju je naravno dobio svoj boks u dvoristu Very Happy

Sta hocu da kazem... Sve jako zavisi od psa, koliko je nezavistan, koliko podnosi da bude odvojen od svog "copora" i sl.

Sada je Čet Nov 27, 2014 10:55 am